Tartaletky

Maslový jemný košíček plnený pravou belgickou čokoládou. Tartaletky môžete mať v príchutiach: pistácia-malina, karamel, mandľa, čoko-pomaranč, čučoriedka, maracuja-mango, nugát, lieskovec, citrón, snikers, oreo alebo aj v smotanovej verzii (vanilka, čokoláda, čučoriedka a malina).

Makové kocky

Maková kocka je bezlepkový koláčik plný makom s lahodným vanilkovým alebo čučoriedkovým krémom.

Poháriky

Lahodné dezerty v pohárikoch ako tiramisu, panna cotta, cheesecake poháriky, čoko mousse, banány v čokoláde alebo malinová pena. Panna cotta v príchutiach mango, malina, jahoda, čučoriedka, lesné plody.

Cupcakes

Koláčik pečený v papierovom košíčku. Plnený čokoládou alebo ovocím, zdobený krémom. Korpus je čokoláda a vanilka. Krém v príchutiach vanilka, čokoláda, pistácia, citrón.

Cakepops

Cakepop je z piškótového cesta, ktorý je máčaný v pravej belgickej čokoláde. Príchute sú punč, pomaranč, brownies, čokoláda a oriešok-karamel.

Cheesecake kocky

Cheescake kocky sú zmenšená verzia bežných cheesecakov. Ideálne sú na oslavy alebo na svadby ako súčasť candy barov. Príchute kociek sú limetka, mango-maracuja, čokoláda, malina, jahoda, karamel, lotus, citrón, čučoriedka, kokos, lieskovec, nugát a oreo.

Laskonky

Venčeky

Veterník je koláčik z odpaľovaného cesta plnený krémom a šľahačkou. U nás si ho môžete objednať v príchutiach vanilka, karamel, pistácia a čokoláda.

Punčová kocka

Punčová kocka je klasická verzia obľúbeného klasického punčáka. Ideálny je na candy bar.

Mrková kocka

Mrkvová kocka predstavuje šťavnatý korpus s orieškami a mrkvou doplnený o pomarančový krém.

Profiterolky

Profiterolky sú malé guličky z odpaľovaného cesta plnené lahodným krémom. Profiterolky sú v príchutiach pistácia, vanilka, malina, čokoláda, karamel a citrón.

Pečené nanuky

Pečený nanuk je piškótové cesto, ktoré je máčané v pravej belgickej čokoláde. Príchute nanukov sú punč, pomaranč, brownies, čokoláda a oriešok-karamel.

Brownies

Brownies koláčik plný čokolády. U nás si ho viete objednať aj v bezlepkovej verzii.

Donut

Donut tvorí jemná vanilková piškóta. Máčaný je v pravej belgickej čokoláde ozdobený cukrovými posypmi, jedlými kvetmi alebo lyofilizovaným ovocím.

Mini pavlovky

Malé pavlové minitortičky s krémom.

Orechová kocka

Orechová kocka predstavuje jemnučký orechový korpus s karamelovým krémom.